Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Szkolenia dla firmy

INCENTIVE - WYJAZDY MOTYWACYJNE
Idea takich wyjazdów jest bardzo prosta - bądźmy bliżej, razem. Fakt wspólnego podróżowania stał się więc nowoczesnym i bardzo skutecznym instrumentem marketingu i zarządzania personelem. Okazuje się, że wielu pracowników i współpracowników firm skłonnych jest przedłożyć taką podróż nad premię pieniężną czy nagrodę rzeczową. Podróż niesie ze sobą element niespodzianki, sprawia, że zaproszeni uczestnicy czują się wyróżnieni i docenieni, a przede wszystkim sprzyja nawiązywaniu kontaktów nie tylko na stricte profesjonalnej płaszczyźnie. Ludzie to cenią. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na organizację takich wyjazdów, dla różnych grup: własnych pracowników, kontrahentów, rodzin, przedstawicieli handlowych.

Wyjazdy incentive, motywacyjne czy szkoleniowe przygotowujemy po szczegółowych konsultacjach uwzględniając potrzeby zleceniodawcy, profil działalności, budżet, skład osobowy uczestników oraz szereg innych, często bardzo specyficznych, wymagań klienta. 
Wystarczy zadzwonić lub napisać, przedstawiając wstępne założenia wyjazdu - my zajmiemy się resztą i dopasujemy program do oczekiwań.

BT MAREK może zorganizować wyjazd kilkudziesięcioosobowych grup w dowolne miejsce na świecie i zapewnić tam wymagany standard obsługi. Jednak specjalizujemy się w organizacji szkoleń w Polsce oraz bliskich nam stolicach Europy, np. Bratysława, Budapeszt, Wiedeń, Praga czy Lwów. Choć turystyka incentive to nie tylko wyjazdy zagraniczne, to właśnie one cieszą się największym powodzeniem z uwagi na możliwość otarcia się o lokalny, często niezwykle egzotyczny, folklor w zabawie, w serwowanych potrawach, w degustowanych w każdym zakątku świata trunkach. 

W
 przypadku zainteresowania służymy informacją i pomocą.

Aktualności

ENERGYLANDIA
 

Sindbad Club - ZMIANA

 

 


47-220 Kędzierzyn-Koźle
Al. Jana Pawła II 17

tel.: +48 77 4811457
e-mail: marek@biuromarek.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA 

 

 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH