Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Lwów i Złota Podkowa

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Termin:  do uzgodnienia
Cena:  639 zł

Ramowy program imprezy

1 dzień (piątek): Wyjazd z: K- Koźla o 3.00 - PKS Koźle, 3:15 - PKP Kędzierzyn, 3:30 - kryta pływalnia. Przejazd do Lwowa (ok. 480 km, czas przejazdu ok. 8 godz., wymagany paszport ważny do powrotu). Po przyjeździe spotkanie z przewodnikiem miejscowym i zwiedzanie Lwowa: Wysoki Zamek – panorama miasta z kopca Unii Lubelskiej, Katedra greko-katolicka  Św. Jura, Rynek  i ulice Starego Miasta z Katedrami:  Łacińską  i Ormiańską,  ratuszem i pomnikiem Mickiewicza, Kaplica Boimów - pomnik architektury i rzeźby manierystycznej, klasztor Dominikanów, Arsenał Miejski i Królewski, Cerkiew Wołoska, klasztor Bernardynów. Zakwaterowanie w hotelu we Lwowie, chwila czasu na odpoczynek. Przejazd na Cmentarz Łyczakowski z cmentarzem Orląt Lwowskich, skansen architektury ludowej (w tym zabytkowe drewniane cerkwie). Powrót do hotelu. Obiadokolacja w restauracji hotelowej   z wieczorem regionalnym i wspaniałą kapelą lwowską. Nocleg.

2 dzień (sobota): Śniadanie. Wyjazd na trasę „Złotej Podkowy” - na trasie: Złoczów – zamek należący niegdyś do rodziny Sobieskich i Radziwiłłów. Przejazd do miejscowości Podhorce – gdzie znajduje się zamkowy kompleks obronny - rezydencja rodów Koniecpolskich, Rzewuskich i Ossolińskich. Na terenie tej wspaniałej siedziby magnackiej dawnej Rzeczpospolitej nakręcono sceny do filmu „Potop”. Przejazd do Oleska i zwiedzanie górującego nad okolicą zamku z XIV wieku – miejsca narodzin Jana III Sobieskiego oraz Michała Korybut Wiśniewskiego. Obecnie zamek stanowi siedzibę filii Lwowskiej Galerii Narodowej, gdzie znajduje się bogata ekspozycja obrazów, rzeźby i przedmiotów sztuki użytkowej pochodzących  ze zrujnowanych dworów i pałaców. Powrót do Lwowa i do hotelu. Wieczór w „swojskich klimatach” z uroczystą obiadokolacją (świetna kuchnia regionalna) i zabawą w jednej z lwowskich restauracji (z niespodziankami). Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień (niedziela):  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie: Lwowski Teatr Opery i Baletu i Lwowska Galeria Obrazów. Czas wolny w na prospekcie Swobody. Zwiedzanie Muzeum Piwa połączone z degustacją (możliwość zakupów). Wyjazd w drogę powrotną do Polski.  Przyjazd do K-Koźla w  godzinach 23.00 – 24.00.

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia ujęte w cenie:
  • przejazd  komfortowym autokarem z toaletą, barkiem, video
  • 2 x nocleg w dobrym hotelu  3* we Lwowie, pokoje 2 osobowe z łazienkami i wc
  • wyżywienie: 2 x śniadanie (bufet), 2 x obiadokolacja w tym  1 uroczysta  z  zabawą (19.30 - 1.00)
  • ubezpieczenie: KL+ CP (choroby przewlekłe), NNW, BP
  • opieka pilota-przewodnika, przewodnik miejscowy przez cały czas pobytu we Lwowie
  • wieczór z zabawą przy muzyce (lwowski zespół muzyczny) w godz. 19.00 – 1.00

Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Cmentarz Orląt Lwowskich – 10 UAH, Kaplice Boimów – 5 UAH, Dzielnica Ormiańska z Katedrą – 2 UAH, Katedra Łacińska – 3 UAH, Zamek w Olesku – 11 UAH, Kompleks Zamkowy  w Złoczowie – 10 UAH, Kompleks Zamkowy w Podhorcach – 10 UAH, Opera 20 UAH, Muzeum Piwa z degustacją – 20 UAH, razem ok. 90 UAH tj. ok. 35 zł )


Aktualności

ENERGYLANDIA
 

Sindbad Club - ZMIANA

 

 


47-220 Kędzierzyn-Koźle
Al. Jana Pawła II 17

tel.: +48 77 4811457
e-mail: marek@biuromarek.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA 

 

 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH