Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Bieszczady i Słowacja

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

  Ramowy program imprezy

1 dzień: Wyjazd z Łabęd (plac przed Lidlem) o 06:00. Przejazd do Dukli i zwiedzanie: kościoła Farny p.w. Marii Magdaleny, kościoła Bernardynów wraz z klasztorem p.w. św. Jana z Dukli,  zespołu pałacowo-parkowego gdzie obecnie znajduje się muzeum historyczne i skansen militarny z okresu II wojny światowej. Złota Studzienka- kapliczka. Dolina Śmierci. Przejazd w kierunku Komańczy, po drodze krótkie zwiedzanie Leska: zamek Kmitów, kościół farny Nawiedzenia NMP, leska synagoga, Kirkut. Przejazd przez Ustrzyki Górne leżące niemal w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, którego dyrekcja ma tu swoją siedzibę. Miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową na bieszczadzkie szlaki i ścieżki. Możliwość odwiedzenia Ośrodka Muzealnego PTTK poświęconego turystyce górskiej w Karpatach. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu przejazd do Komańczy. Przejście ścieżką przyrodniczo- historyczną po Komańczy i okolicy. Program ścieżki opisany jest w szesnastu przystankach. Na trasie ścieżki znajdują się zabytkowe obiekty: dwie cerkwie - greckokatolicka p.w. Opieki Najświętszej Marii Panny i prawosławna p.w. Opieki Matki Bożej – kościół katolicki obrządku łacińskiego p.w. św. Józefa, klasztor sióstr Nazaretanek, miejsce katastrofy lotniczej z okresu II wojny światowej oraz zbiorowego rozstrzelania ludności cygańskiej. Ścieżka ma około dziewięciu kilometrów, a czas przejścia zajmuje mniej więcej pięć godzin. Pomnik w hołdzie poległym za ojczyznę. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd nad jezioro Solińskie, możliwość wypoczynku nad woda jak również fakultatywnie (za dodatkową opłatą) wypłynięcie statkiem i zwiedzanie najciekawszych zakątków tego akwenu. Przejazd godzinami popołudniowymi do miejscowości Myczkowce. Zwiedzanie  Parku Ekumenicznego – Skansen miniatur Karpackich cerkwi i kościołów drewnianych. Zapora w Myczkowcach. Jezioro Myczkowieckie. Cerkiew p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej. Powrót do hotelu na obiadokolację z zabawą przy muzyce. Nocleg.

4 dzień: Po wczesnym śniadaniu przejazd w kierunku Lewoczy – zwiedzanie tego wspaniałego, bogatego w zabytki miasta, które w 2009 roku zostało wpisane na listę UNESCO. Zwiedzanie  m.in.: kościół św. Jakuba Apostoła z najwyższym gotyckim ołtarzem na świecie (18,62 metrów) autorstwa mistrza  Pawła z Lewoczy, Ratusz, kamienice, Klatka Hańby. Przejazd do Popradu i krótkie zwiedzanie: Kościół z renesansową dzwonnicą, Synagoga, kościół w dzielnicy Wielka , kościół św. Idziego, rynek który otaczają barokowe i klasycystyczne domy mieszkalne. Czas wolny. Powrót do Polski. Przyjazd do Łabęd w późnych godzinach wieczornych.

Uwaga: Program Imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie!

 

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, toaleta, video)
  • 3 noclegi w hotelu lub ośrodku wypoczynkowym  w pokojach 2- 3 os
  • wyżywienie: 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacje (w tym jedna z zabawą przy muzyce)
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL, CP

Cena nie obejmuje: napojów do obiadokolacji i biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.


Aktualności

ENERGYLANDIA
 

Sindbad Club - ZMIANA

 

 


47-220 Kędzierzyn-Koźle
Al. Jana Pawła II 17

tel.: +48 77 4811457
e-mail: marek@biuromarek.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA 

 

 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH