Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Kolonia Grzybowo 2024

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 
Polskie morze!
Ośrodek Wypoczynkowy „SZEKLA

KOLONIA / OBÓZ
GRUPA REKREACYJNA

25.07 – 04.08.2024
(11 dni/10 noclegów)
  
Cena za osobę:  2499,00 zł/os.

Zniżka 100 zł dla przyjaciół lub stałych klientów

Wyjazdy: Kędzierzyn-Koźle, Niemodlin, Opole
inne miejsce do uzgodnienia (min. 8 os.)

Zapraszamy nad morze do Grzybowa na wspaniale zorganizowaną kolonię, urozmaiconą różnymi atrakcjami oraz konkursami na świeżym powietrzu!

Grzybowo to jedna z najbardziej atrakcyjnie położonych miejscowości w woj. zachodniopomorskim, położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza, ok. 300 metrów od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna (6 km od Kołobrzegu). Usytuowane jest dość niezwykle, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0,3 – 1 m p.p.m.). Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską, która ma ok. 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800 metrów. Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w samym Kołobrzegu. W Grzybowie znajduje się najszersza plaża w okolicy bo dochodząca miejscami do 40 metrów (długość 7 km). Jest drugą  co do wielkości miejscowością letniskową gminy Kołobrzeg.

Ośrodek wypoczynkowy „SZEKLA”

Położony na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie (zamykanym na noc), ok. 250 m od morza. Strona internetowa ośrodka www.szekla-grzybowo.pl. Obiekt posiada komfortowe pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z łazienkami i wc, urządzone w jednolitej, przytulnej stylistyce. Pokoje wyposażone są w telewizory LCD i szybkie łącze internetowe. Na terenie ośrodka znajduje się basen zewnętrzny oraz sauna, kompleks boisk do piłki siatkowej i koszykowej, rowery miejskie, kijki nordic walking, plac street workout (siłownia zewnętrzna), profesjonalny plac zabaw dla dzieci, trampolina, przygotowane miejsca na ognisko i grille. W przypadku braku pogody do dyspozycji uczestników sale do zajęć dodatkowych, stoły do tenisa stołowego oraz bilard, a także salka kinowa. Stołówka znajdująca się na terenie ośrodka serwuje codziennie świetne i świeże posiłki, kierując się zasadą „U nas zjesz jak w domu”. Śniadania i kolacje serwowane w formie bufetu, obiady natomiast są serwowane do stolików na półmiskach (zupa, danie główne, napój + deser). Niezależnie od tego na terenie ośrodka czynna jest do godz. 22.00 restauracja STACJA SCHABOWY.

Zakwaterowanie:

Budynek dwupiętrowy, do dyspozycji estetyczne pokoje  2, 3 i 4 osobowych. W budynku znajduje się klatka schodowa wewnętrzna i zewnętrzna, pokoje z łazienką, TV i Internetem. Na parterze znajduje się stołówka i świetlica. W pokojach oddaje się do dyspozycji uczestnika oddzielne miejsce do spania, szafkę nocną, stół, krzesła, szafa.

Kolonia: wiek 8 –12 lat  /  Obóz: wiek 12/13 -16 lat

GRUPA REKREACYJNA: Stałym elementem dnia będzie rekreacja na świeżym powietrzu oraz czas na odpoczynek i udział w wycieczkach. Zajęcia sportowe i rekreacyjne, takie jak: plażowa piłka siatkowa i nożna, ringo, tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe. Kąpiele słoneczne pod opieką ratownika, nadmorskie wędrówki, dyskoteki i ogniska. W trakcie turnusu odbędą się zajęcia sportowe i taneczne, a także elementy gimnastyki (poranny rozruch itd.). Ponadto zabawa w choreografa – czyli tworzenie swoich autorskich układów, animacje taneczne na dyskotekach. Na koniec turnusu pokazy i konkursy z nagrodami! Na zajęcia niezbędne jest odpowiednie obuwie, strój i dres.

Cena dla wszystkich zawiera: 

 • 11 dni pobytu (10 noclegów) – pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i wc
 •  wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek + suchy prowiant na drogę powrotną (rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem i prowiantem na drogę powrotną)
 • przejazd komfortowym autokarem (toaleta, barek, video)
 • opieka kierownika i opiekunów, opieka medyczna – państwowa służba zdrowia (podstawowe leki), opieka ratownika wodnego na plaży
 • realizacja programu: zabawy i kąpiele w morzu, plażowanie, dyskoteki, ognisko, piesze i autokarowe wycieczki, konkursy i quizy z nagrodami, neptunalia, wybory miss i mistera,  rozgrywki i zawody sportowe, olimpiada sportowa, aranżacje znanych programów telewizyjnych (np. „Mam talent” itp.). Na wszystkich czekają ponadto miłe niespodzianki!
 •  wycieczka autokarowa do Kołobrzegu, zwiedzanie: Ratusz Staromiejski, Bazylika Mariacka, Baszta Prochowa, pomnik Zaślubin z Morzem, Fort Ujście i latarnia morska
 • ubezpieczenie od NNW w Polsce firmy Signal Iduna PTU SA
 •  składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (2 zł/os) i Turystyczny Fundusz Pomocowy  (2 zł/os) 

Dodatkowo płatne (w zależności od wyboru uczestnika):

 • pobyt w Aquaparku w Kołobrzegu (dwie zjeżdżalnie, dzika rzeka, bicze wodne, gejzery, niecka z hydromasażem itp.) – cena ok. 29 zł ulg.* – 2 godziny
 • rejs statkiem po morzu, piracka przygoda (z muzyką folkową i szantami) – cena ok. 30 zł/ulg.*
 • Wycieczka do Parku Rozrywki Pomerania (mini Zoo, karuzele, dmuchańce i plac zabaw, hala zabaw, wodny świat, wioska Wikingów itd.) - cena ok. 60 zł* (przy min. 20 os.)
 • Dziki Zachód Zieleniewo (pobyt w Parku Rozrywki w stylu Western City) – cena ok. 70 zł*  (min. 20 os.*
Ceny zależne są od cenników na 2024 –  łącznie wszystkie bilety wstępu ok. 200 zł

Załączniki:

Aktualności

ENERGYLANDIA
 

 

 


47-220 Kędzierzyn-Koźle
Al. Jana Pawła II 17

tel.: +48 77 4811457
e-mail: marek@biuromarek.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA 

 

 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH