Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Historia firmy

Foto
Biuro powstało w 1995 roku.

Początkowo zajmowało się wyłącznie sprzedażą agencyjną imprez turystycznych innych organizatorów turystyki oraz organizacją kursów pilotów wycieczek. Od 1996 roku biuro rozpoczyna działalność jako organizator turystyki specjalizując się w wycieczkach weekendowych głownie do Pragi, Budapesztu i Wiednia ale także do Rzymu, Wilna, Berlina i Paryża, wycieczek objazdowych do Czech i na Słowację, jak również po całej Polsce i innych krajach europejskich.

Od 1998 roku biuro mieściło się w siedzibie przy al. Jana Pawła II 14, a od 2005 roku przeprowadza się do nowego lokalu przy al. Jana Pawła II 17.

Począwszy od 1995 roku biuro jest organizatorem szkoleń pilotów wycieczek. Posiada na to również stosowne uprawnienia (patrz: dokumenty biura), dysponuje profesjonalną kadrą pedagogiczną. Kursy pilotów wycieczek organizowane są dwa razy w roku w systemie wiosna – jesień, a organizowane są w Opolu (szczegóły: aktualna oferta biura). Do 2009 roku biuro wyszkoliło ponad 1500 pilotów. Stanowią oni przez cały czas kadrę pilocką wszystkich renomowanych biur podróży w kraju, pilotując imprezy, wycieczki i rezydując praktycznie we wszystkich krajach świata gdzie jeżdżą polscy turyści.

Od 2009 roku biuro uzyskuje uprawnienia do szkolenia przewodników terenowych po obszarze województwa opolskiego i rozpoczyna takie szkolenia.

Od maja 2017 roku Biuro Turystyczne MAREK stanowi oddział firmy F.H.U. VICTORIA Aneta Marut-Canham z siedzibą w Niemodlinie. Kontynuuje zapoczątkowaną turystyczną tradycję.

Aktualności

ENERGYLANDIA
 

 

 


47-220 Kędzierzyn-Koźle
Al. Jana Pawła II 17

tel.: +48 77 4811457
e-mail: marek@biuromarek.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA 

 

 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH