Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności


Sindbad Club - ZMIANA

  

Z dniem 1 maja 2019r. wstrzymane zostanie wydawanie nowych 


Kart Stałego Klienta, Złotych Kart St. Klienta oraz Kart Sind. Business Club
w ramach  programu lojalnościowego Sindbad Club.


Pełna treść komunikatu (zwiń/rozwiń):
Kontynuując przyświecającą nam filozofię „Zmieniamy się dla Was”, pragniemy przygotowywać coraz to śmielsze i nowocześniejsze rozwiązania, by każdy pasażer mógł poczuć się wyjątkowo. Dokładamy wszelkich starań, by każdą usługę skroić na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Program Sindbad Club jest produktem, który powstał u nas w latach 90-tych ubiegłego wieku. W ciągu ostatnich lat cyfryzacja życia spowodowała, że uznaliśmy ten program jako wymagający unowocześnienia.

By osiągnąć ten cel, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu procesu wydawania nowych Kart Stałego Klienta, Złotych Kart Stałego Klienta oraz Kart Sindbad Business Club, w ramach programu lojalnościowego Sindbad Club. Nastąpi to z dniem 1 maja 2019 roku, zatem wszystkich naszych pasażerów, chcących jeszcze dołączyć do Sindbad Club na istniejących warunkach, informujemy, że nasz system przyjmuje wnioski do dnia 30 kwietnia 2019r. Uspokajamy jednak i z radością donosimy, że pracujemy intensywnie nad stworzeniem narzędzia, które zastąpi nasz dotychczasowy program.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że dotychczasowi uczestnicy Sindbad Club, zarówno KSK, KSK VIP jak i Kart Sindbad Business Club, zachowują wynikające z tytułu posiadanej karty przywileje, w tym system zniżek oraz promes i dla tych osób program jest kontynuowany na niezmienionych zasadach.Aktualności

ENERGYLANDIA
 

Sindbad Club - ZMIANA

 

 


47-220 Kędzierzyn-Koźle
Al. Jana Pawła II 17

tel.: +48 77 4811457
e-mail: marek@biuromarek.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA 

 

 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH